KRST KNIHY ČERVENÁ

Autor: Patrik Slanina | 14.1.2019 o 9:40 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  238x

Jeden život, dvaja ľudia, štyri veľké pohoria, sedem významných miest, osemsto kilometrov. Jedinečný príbeh.  Cesta SNP.

Dobrý deň

V minulosti som pridával kapitoly z mojej knihy s názvom ČERVENÁ ktorá popisuje Cestu hrdinov SNP –  takmer 800 km dlhá, červenou farbou značená turistická trasa z Dukly na Devín – je najdlhšou značenou turistickou magistrálou na Slovensku, veľkým snom a výzvou pre mnohých milovníkov turistických dobrodružstiev. Nie je však veľa tých, ktorým sa podarí celú trasu aj absolvovať. O nástrahách cesty najlepšie svedčí autentické svedectvo tých, ktorí mali dosť odvahy, vytrvalosti, elánu a sebazaprenia, aby vyštartovali na Duklianskom priesmyku a prišli peši až k sútoku Moravy a Dunaja pod Devínskym hradom. Bohato ilustrovaná kronika tridsaťdňového úspešného putovania Patrika Slaninu a jeho priateľky Dominiky po Ceste hrdinov SNP v máji 2016 je pútavým opisom denných radostí i strastí, ktoré pútnikom prináša táto veľká turistická výzva. Prináša mnoho praktických informácií a podnetov, ktoré môžu byť nesmierne cenné pre každého záujemcu o podobné podujatie a veľmi zaujímavé pre každého vyznavača turistických výletov do nádhernej slovenskej prírody. Text dopĺňajú prehľadné mapky a viac ako stovka fotografií.

 

Preto by som Vás, mojich čitateľov rád pozval na oficiálny krst knihy.

Knihu si môžte v prípade záujmu zakúpiť rovno na krste alebo v každom dobrom kníhkupectve na internete (Martinus, Gorila, Vydavateľ)

 

Ďakujem pekne a poteší ma, keď sa v piatok uvidíme.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

AUTORSKÁ STRANA SAMUELA MARCA

Vadala je za mrežami a poslanec Fico mlčí (píše Samo Marec)

Na toto si spomeňte, keď bude Pellegrini zase sadiť zemiaky.

KOMENTÁR PETRA TKAČENKA

A je po trojkoalícii

Trubanova kauza Kiskovi prináša ovocie.


Už ste čítali?